سریعترین روش بالا بردن کرکره برقی بدون ریموت کنترل :

سریعترین روش باز کردن یا بالابردن انواع درب های کرکره برقی به ویژه در مواقع اضطراری و امداد رسانی ( زمان آتش سوزی و خدمات اورژانسی به محل ) چگونه است ؟

در مواقع اضطراری که احتمال حضور مالک و یا دسترسی به ریموت کنترل نمی باشد و یا به دلیل آتش سوزی جریان برق در اثر اتصال قطع شده است ، بهترین کار جهت تسریع اقدامات اورژانسی و ورود تیم آتشنشانی به محل حادثه و سرعت عمل تیم در اطفای حریق چه می تواند باشد ؟

در مواقعی که برق قطع شده و یا مالک ریموت کرکره برقی را گم کرده است ، چگونه باید وارد عمل شد؟

در جواب به این پاسخ ها باید گفت که درب های کرکره ای همگی دارای سیستم برق اضطراری هستند و همچنین با خلاص کردن دستی کرکره برقی شما می توانید به راحتی درب را بالا ببرید.

بالا بردن کرکره برقی بدون ریموت کنترل :

روش خلاص کردن دستی کرکره برقی :

  1. اولین اقدام قطع کردن جریان برق کنتور می باشد .
  2. سپس آچار آلن یا کلید مخصوصی که در تمامی درب های کرکره ای در هنگام نصب کرکره برقی تعبیه می شود را در محور گیربکس قرار داده و بچرخانید و به این صورت به صورت دستی کرکره را باز کنید.

روش استفاده از برق اضطراری کرکره برقی :

اغلب کرکره های برقی مجهز به یک منبع تغذیه UPS هستند که انرژی را در خود ذخیره می کنند و در زمان قطعی برق و شرایط اضطرار بدون ریموت کنترل شما می توانید درب کرکره ای را باز و بسته کنید. این سیستم به‌صورت اتوماتیک و خودکار در زمان قطع جریان برق عمل کرده و نیروی لازم برای شروع به کار موتور و سایر قسمت‌های درب اتوماتیک را تامین می کند و بسته به میزان توان و قدرت این سیستم درب می‌تواند برای دفعات متعددی باز و بسته شود.

نکته مهم : استفاده از موارد فوق همان طور که گفته شده باید در مواقع اضطراری برای باز کردن کرکره برقی انجام پذیرد و باید بدانیم که ریموت کنترل یکی از قطعات مهم و کاربردی درب های کرکره ای می باشد و که باید در حفظ و نگهداری از آن دقت لازم را مبذول داشت .

کلیه خدمات نصب و تعمیر ، سرویس و نگهداری ، تامین لوازم یدکی کرکره برقی توسط گروه متخصص و باتجربه نوین پارس . برای مشاوره و استعلام قیمت کرکره برقی با شماره ۲۲۰۰۰۸۳۰-۰۲۱ و ۰۲۱۲۲۶۱۱۵۷۵ تماس بگیرید.