درب اتوماتیک شیشه ای :

از پرکاربردترین انواع درب اتوماتیک می باشد که در بسیاری از اماکن به دلیل سهولت استفاده از آنها و امکان تردد بالا مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع درب ها در مدل فریمهای آلومینیومی ، استیل ، آنادایز ، طرح چوب و … با جنس شیشه های شفاف ، برنز ، دودی و مات تولید و در بازار عرضه می شوند . نحوه عملکرد آن ها به صورت هوشمند با استفاده از سنسور چشمی ، کلید دستی یا ریموت از راه دور باز و بسته می باشد.

برای مشاوره و استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و همچنین کرکره برقی و خرید و نصب آن با شماره های ۲۲۰۰۰۸۳۰-۰۲۱ و ۰۲۱۲۲۶۱۱۵۷۵ تماس بگیرید.

نحوه عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای :

درب شیشه ای اتوماتیک با بهره گیری از یک حسگر مادون قرمز می تواند حرکت در محیط را تشخیص داده و باعث باز شدن ورودی گردد. در مراکز پر رفت و آمدی که در کنار پیاده رو ها قرار گرفته اند و ممکن است درب آن ها دائم باز و بسته شود، می توان از یک حسگر در کف ورودی استفاده نمود که باز و بسته شدن درب با تشخیص وزن افراد انجام گیرد. مهم نیست که چه مقدار فضا برای نصب درب شیشه ای وجود دارد ، زیرا انواع مختلف این درب ها به شما کمک می کنند تا از کمترین فضای ممکن بیشترین بهره را ببرید.
شرکتهای مختلفی در کشور مشغول تولید و فعالیت درب شیشه ای اتوماتیک می باشند ولی ضمانت بی قید و شرط محصولات و کیفیت و برند مطلوب همواره اصل فعالیت صداقت گونه شرکتها میتواند باشد . امروزه استفاده فراوان از درب های شیشه ای در ورودی ساختمانها ، آپارتمانها ، برج ها و بیمارستانها ، مغازه ها و بسیاری دیگر از اماکن مورد استفاده می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

البته این درب های شیشه ای یا به صورت دستی باز و بسته می شوند و یا به صورت اتوماتیک که با توجه به نیاز مشتریان مورد بهره برداری قرار میگیرد و به نوع جنس شیشه و ضخامت آن مقاومت در برابر ضربه در این نوع درب ها متفاوت است و مقاومت آن نیز متغیر می باشد پس به طور کلی درب ها را میتوان به دو صورت دستی و اتوماتیک سفارش داد .

اگر درب شیشه ای را به صورت اتوماتیک سفارش دهید متعاقب آن میبایست از سایر متعلقات و موتور نیز در آن استفاده نمود . ولی درب های شیشه ای دستی تنها نیاز به نصب یک دستگیره دارد . درب اتوماتیک شیشه ای همواره زیبایی و جلوه خاصی به ساختمان و نمای آن می دهد و اصلا مهم نیست که چه مقدار فضا برای نصب این درب ها در اختیار دارید زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک به شما کمک می کند تا از کمترین فضای موجود بیشترین بهره را ببرید .

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای :

 • داشتن درب شیشه ای برقی در محل های پرتردد باعث کاهش مصرف انرژِی و امکان تردد نامحدود افراد می شود .
 • این درب ها با بهره گیری از یک حسگر مادون قرمز می تواند حرکت در محیط را تشخیص داده و باعث باز شدن درب ورودی به صورت خودکار گردد.
  فراهم ساختن امکان تردد نامحدود
 • زیبایی نمای ساختمان یا هر مکانی که نصب می شود را دوچندان می کند .
 • باز شدن درب بدون ایجاد صدا و بسیار روان
 • قابلیت کنترل تردد افراد و امنیت بالا
 • قابلیت حک کردن آرم شرکت یا موسسه (سند بلاست) و یا طرحی خاص بر روی آن
 • قابلیت همگام و هماهنگ شدن با جک درب پارکینگ
 • درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب  شیشه ای برقی ، درب باز و بسته شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ درب شیشه ای را باز و بسته نمود .

ولی درب کشویی شیشه ای بر روی ریلی سوار است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی باز و بسته می شود . درب کشویی شیشه ای می تواند با فریم و یا فریم لمس اجرا و نصب شود که این مسئله برقیمت درب کشویی تاثیر می گذارد .

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای :

درب شیشه ای سکوریت با توجه به شیشه استفاده شده در آن در برابر ضربه متغیر است و کاربردهای متفاوتی از یکدیگر نیز دارند عوامل مختلفی در قیمت گذاری درب شیشه ای اتوماتیک تاثیر پذیر است از جمله نوع فریم مورد استفاده ، ابزار یراق آلات آن و نوع شیشه بکار رفته شده حتی متراژ پروژه و …میتواند تاثیر گذار باشد.

در مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک بسته به نوع برند و تولید کشور و یا شرکت تولید کننده ، نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک ، پهنای دهنه درب و موارد دیگر قیمت را مستقیما تحت تاثیر خود قرار می دهد . لذا برای قیمت گذاری قبل از پروژه بهتر و اصلح است کارشناس اعزام شود تا بعد از محاسبات لازم قیمت را اعلام نماید.

قیمتها در مدل های مختلف متفاوت است مثلا قیمت درب اتوماتیک کشویی با سایر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای تفاوت دارد .سعی میشود همواره نصب درب اتوماتیک شیشه ای توسط مجموعه مورد اعتماد شما حتی برای پروژهای بزرگ تجاری از بهترین تکنولوژی نصب و دقت و سرعت بالا در کنار خدمات پس از فروشی و نصب همواره یکی از موارد مورد توجه مشتریان عزیز است درب های شیشه ای انواع مختلف دارند.

مثلا شیشه جزء اصلی ساختار درب اتوماتیک  به حساب می آید و بر اساس ابعاد و میزان متراژ شیشه مورد استفاده شده و داشتن شکل ظاهری منتظم و یا منحنی قیمت محصول تولید شده فرق خواهد داشت . تغیر در ابعاد استاندارد درب و نوع موتور و میزان قدرت آن هزینه آن باز متغیر میباشد و شما می توانید لوگوی تجاری خود را شامل رنگهای متنوع شیشه سکوریت و یا هر طرح مورد دلخواه در آن متناسب  با بودجه شما انتخاب گردد.

و یا متراژ و یراق آلات و فریم دار و یا فریم لس بودن و دیگر نمونه ها نیز در قیمت آن تاثیر گذار است .مثلا شیشه سکوریت ده میل تاثیر بیشتری در افزایش قیمت درب سکوریت نسبت به سایر مدل های شیشه دارد .

شرکت درب اتوماتیک و کرکره برقی نوین پارس در با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش محصولات مرتبط با کلیه درب های اتوماتیک و نیز انواع کرکره برقی دارای تجربه کاری همراه با رزومه مناسب آمادگی دارد کلیه پروژه های مرتبط را برای اشخاص حقیقی و شرکت ها در سراسر کشور اجرا و پشتیبانی نماید.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای :

 • درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی : متداولترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طالب و خواستار را دارد و جزو درب های خطی نیز به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب میشود و ورود و خروج نفرات را بصورت اتوماتیک کنترل می نماید . این نوع دربها در زمان باز شدن و بسته شدن به صورت کشویی عمل می کند .
 • درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی : نوعی دیگر از محصولات درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی است که درآن درب ها باز و بسته شدن این درب ها بصورت الهام از تلسکوپ است و درب های شیشه ای آن برروی هم قرار می گیرند . بالاترین مزیت این درب ها این است که به دلیل سبک طراحی بیشترین فضای باز شو درب را دراختیار ما قرار می دهد . البته میزان باز شدن درب ها در این مدل قابل کنترل است و بنا به سلیقه مشتری تنظیم می شود .
 • درب های لولایی سکوریت : درب های اتوماتیک سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های لولایی سکوریت دارد اما این نوع درب نیز مانند تمامی انواع مشابه خود به صورت اتوماتیک و با برق کار می کند و دارای حسگرهای الکترونیکی برای کنترل  عبور و مرور می باشد و دارای قفل الکترو مکانیکال و مرکز کنترل می باشد . این نوع درب اتوماتیک به دو شکل دولنگه و تک لنگه ارائه می شود و برروی هر لنگه از درب ها یک بازوی الکترومکانیکال نصب می گردد . نصب این نوع از درب ها برای فضاهایی که دهانه آن عرض بسیار کم دارد و امکان نصب نوع دیگر درب ها وجود ندارد مورد استفاده است و به صورت اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و مصرف انرژی کم ارائه می شود .

کاربرد درب های اتوماتیک شیشه ای :

در بیمارستان ها ، برج ها و یا ساختمان های مسکونی و ویلاها ، بانک ها و موسسات ، رستوران ها ، فروشگاه ها و مراکز خرید و… می توان از این نوع درب ها جهت تردد و ورود و خروج استفاده نمود .

آشنایی با کلیه قطعات درب شیشه ای اتوماتیک :

۱) موتور درب شیشه ای که بصورت چپ گرد و یا راست گرد عمل می کند و با کارکرد خود تسمه را به حرکت در می آورد تا هنگرها بچرخند و درب شیشه ای حرکت کند .

۲) دستگاه مرکزی که کلیه برنامه ریزی ها جزو وظایف این قسمت است که سرعت باز وبسته شدن ، حرکت نرم باز و بسته شدن و … از طریق کنترل دستگاه مرکزی است .

۳) ریل و کاور درب شیشه ای که کلیه متعلقات روی ریل اصلی نصب می شود و در نهایت کاور روی ریل اصلی بصورت کشویی یا نر و مادگی نصب می شود .

۴) تسمه ، از یک طرف به دور موتور و از طرف دیگر دور غلطک متصل است و با حرکت موتور تسمه حرکت می کند .

۵)هنگر یا آویزان کننده ، قطعه ای است که دو غلطک دارد و روی ریل است . این قطعه از یک طرف به تسمه و از طرف دیگر به لت ها وصل است و با حرکت تسمه هنگر ها حرکت می کنند .

۶) غلطک اپراتور ، این قطعه دارای حرکت بلبرینگی است که تسمه از یک طرف به صورت هرز حرکت می کند .

۷)استوپر ، پس از اتصال سیستم به برق لت های متحرک باز شده و به این قطعه برخورد می نماید و در نتیجه حد باز شدن دربها مشخص شود .

۸) کاور اپراتور ، در پوشی است که روی ریل اصلی قرار می گیرد و چشمی بالای درب روی این کاور نصب خواهد شد .

۹) چشمی مادون قرمز ، این چشمی ها توسط اشعه مادون قرمز یکدیگر را می بینند این چشمی ها در ارتفاع شصت سانتی از زمین و روی لت های ثابت نصب می کنند کار چشمی مادون قرمز لای درب این است که اگر کسی بین دو لت متحرک قرار بگیرد درب ها بسته نشوند .

۱۰) باطری بک آپ ، این وسیله برای زمانی است که برق دستگاه قطع می شود .

۱۱) حسگر دستی و یا شاسی ، اگر بخواهیم بدون اینکه جلوی چشمی راه برویم درب را با فشردن یک کلید باز کنیم از آن استفاده می کنیم .

۱۲) ریموت کنترل ، از ریموت برای کنترل راه دور دستگاه استفاده می شود که در پنج حالت کلید تعین وضعیت دارد .

۱۳) حسگر اثر انگشتی ، شبیه کلید دستی اضطراری است منتها پس از تائید توسط اثر انگشت درب باز می شود که برای اماکن خاص همانند بانک و ادارات استفاده می شود .

۱۴) قفل برقی ، برای قفل کردن سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای از آن استفاده می شود .

۱۵) کلید تعیین وضعیت ، برای

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

تعیین وضعیت ، کاملا باز ، کاملا بسته ، نیمه باز یا زمستانی ، تردد یک طرفه و حالت عادی از این کلید استفاده می شود .

۱۶) چشم بالای درب مایکروویوی ، بوسیله اشعه مایکروویو جلوی درب را تحت پوشش قرار خواهد داد تا زمانی که کسی جلوی درب دیده شد درب را باز نماید .

مشخصات فنی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای مدل کارو آلمان :

از ویژگی های این محصول پرقدرت بودن و بی صدا بودن و بدون محدودیت تردد داشتن این محصول سیستم محصول کشور آلمان است . درب اتوماتیک شیشه ای مدل کارو مجهز به موتور دانکر ساخت کشور آلمان است و مجهز به چشم و سنسور تولیدی آلمان و مجهز به مرکز کنترل میکروپروسسوری پیشرفته با قابلیت تنظیم کلید پارامترهای درب مجهز به آشکارساز خطا می باشد .

این محصول مجهز به پنل نمایش دهنده وضعیت درب قابل نصب بر روی کاور است از دیگر خصوصیات این محصول تجهیز به کی پنل مدرن و پیشرفته دیجیتال برای کنترل تنظیمات درب و خطا یابی خودکار است .

این محصول دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و منطبق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱ می باشد . کاور بیرونی آن بی نیاز به آهن کشی و نصب قوطی است و می توان با برنامه ریزی عملکرد درب را درحالت های اتوماتیک و همیشه باز و یا یکسو تردد و یا قفل و زمستانی تنظیم نمود این سیستم قابلیت اتصال به کلیه سیستمهای کنترل تردد و سیستم های مدیریت ساختمان را دارد . قفل الکترومکانیکال جهت ایجاد امنیت بیشتر و سیستم ماژولار با قابلیت تعویض سریع قطعات از دیگر مزایای این سیستم است . مجهز به مقطع ریل قابل تعویض سختکاری شده و لاستیک جهت کاهش هرچه بیشتر صدا است .

همواره میتوانید با شماره تلفن ۲۲۰۰۰۸۳۰-۰۲۱ تماس گرفته و در ارتباط با :

کرکره برقی

کرکره برقی فولادی

 تیغه کرکره برقی

موتور کرکره برقی

و همچنین تولیدات دیگر نوین پارس شامل راهبند ، راهبند اتوماتیک ،

جک زومر و درب پارکینگ زومر

درب اتوماتیک ، درب شیشه ای اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای مشاوره اخذ نمایید.