کرکره برقی طرح چوب

 

کرکره برقی طرح چوب :

یکی از انواع پرطرفدار کرکره برقی که امروزه مورد استقبال چشم گیری قرار گرفته است ، کرکره های برقی طرح چوب هستند .که با نام های کرکره برقی دکورال و یا دکوراتیو نیز شناخته شده اند . این کرکره ها علاوه بر زیبایی ، مقاومت و دوام بالا و طول عمر بالایی نیز دارند. که علت آن نیز استفاده از رنگ الکترواستاتیک می باشد که از زنگ زدگی کرکره جلوگیری می کند .

کرکره برقی آلومینیومی طرح چوب :

تیغه بکار رفته در این کرکره برقی ها همان تیغه های کرکره برقی آلومینیوم اکسترود یا گالوانیزه فوم دار هستند ، که با یک یا دو لایه پوشش رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده و سپس به وسیله گرما و روش ترموفیت برچسپ طرح چوب بر روی آن می زنند .

جنس تیغه کرکره برقی طرح چوب ( تیغه کرکره برقی دکورال ) :

جنس تیغه ی این نوع کرکره ها تیغه های آلومینیومی ، گالوانیزه و از نوع قوس دار ، اکسترود و فوم دار می تواند باشد .

نحوه رنگ کردن تیغه کرکره طرح چوب :

تیغه ی این نوع از کرکره ها از نوع تیغه های آلومینیومی اکسترود یا گالوانیزه فوم دار می باشدکه ابتدا با پوشاندن تیغه با یک یا دو لایه رنگ الکترواستاتیک زمینه ی کار را آماده کرده و پس از آن برچسب های طرح چوب را توسط گرما روی آن پیاده می کنند که تیغه های آماده شده علاوه بر زیبایی دارای دوام بالایی در مقابل شرایط مختلف جوی ، رطوبت و تابش نور خورشید می باشد که امروزه در میان خریداران طرفداران بسیاری پیدا کرده است .

موارد استفاده از کرکره برقی با تیغه طرح چوب :

عموما این نوع از کرکره ها به خاطر ظاهر زیبا و شکیلی که دارند برای کسانی که زیبایی نمای ساختمان مسکونی یا تجاری شان از اهمیت بالایی برایشان برخوردار است ، طالب نصب این نوع از کرکره ها می باشند و عموما برای درب ورودی پارکینگ منازل مسکونی و ساختمان ها ، مغازه ها و فروشگاه ها و حتی به عنوان کرکره برقی پنجره در پنجره ی ویلاها استفاده می شود .

مزایای کرکره برقی چوبی :

    1. رنگ تیغه چوبی این کرکره هادارای عمر مفید بالایی بوداست .
    2. در برابر تابش نور خورشید و عوامل جوی دیگر از مقاومت بالایی برخوردار می باشد .
    3. مقاوم در برابر رطوبت ، زنگ زدگی و خوردگی
    4. دارای ظاهری بسیار زیبا بوده و به نمای ساختمان جذابیت فوق العاده ای می دهد .

قیمت کرکره برقی طرح چوب دکورال :

قیمت کرکره برقی طرح چوب با توجه به نوع تیغه به کار رفته مساحت محل نصب کرکره برقی و همچنین نوع موتور مورد استفاده از آن متفاوت می باشد. ولی در کل قیمت این نوع از کرکره ها نسبت به کرکره های معمولی بالاتر است .

برای مشاوره و استعلام قیمت کرکره برقی چوبی و خرید و نصب آن می توانید با شماره های ۲۲۰۰۰۸۳۰-۰۲۱ و ۰۲۱۲۲۶۱۱۵۷۵ تماس بگیرید.

پروژه سعادت آباد : با تیغه کرکره آلومینیومی ۸۰ قوص طرح چوب با موتور کرکره ساید

 

کرکره برقی طرح چوب

کرکره برقی طرح چوب

کرکره برقی طرح چوب

کرکره برقی طرح چوب

کرکره برقی پنجره با تیغه کرکره آلومینیومی ۸۰ قوص

از کرکره برقی با طرح چوب می توان در پنجره ها نیز استفاده کرد ، که نصب آن زیبایی فوق العاده ای به نمای ساختمان می دهد .

کرکره برقی ( پنجره )

کرکره برقی ( پنجره )