کرکره برقی صنعتی

کرکره برقی صنعتی

کرکره برقی صنعتی :

اغلب در مکانهای صنعتی از کرکره برقی صنعتی قویتری می بایست استفاده نمود و علت آن هم این است که در اغلب موارد یا مساحت درب کرکره برقی بیش از 15متر است و یا بعلت تردد بسیار زیاد می بایست از موتورهای از نوع ساید قوی استفاده نمود.

شرکت نوین پارس همواره در مبحث کرکره برقی نسبت به دیگر شرکتها همواره پیش رو و قوی تر عمل می نماید . تیغه مورد استفاده در کرکره برقی ها معمولا سایز هشتصد میلیمتر استاندارد بوده ولی تیغه بکار رفته در کرکره برقی صنعتی (رولیگ شاتر صنعتی ) هزار میلیمتر است تیغه کرکره برقی های صد میلیمتر و دارای دوبل در وسط هر دو تیغه می باشد که خود باعث تفاوت در وزن و عرض و ارتفاع زیاد کرکره صنعتی میشود .

موتور کرکره برقی اغلب از موتورهای توبولار در کرکره برقی در ساختمانهای کم تردد استفاده میشود و در ساختمانها و مراکز تجاری و اداری پرتردد از موتورهای ساید استفاده می شود .

بطور کلی کرکره های برقی محافظی است که جایگزین دربهای چوبی و فلزی قدیمی و سنگین پارکینگها و مغازه ها  و منازل و… شده است .

نصب راحت  – ایمنی مناسب  نسبت به درب های  قدیمی و همچنین دوام زیاد و بالا و دیگر برتری ها ، مزیتهایی است که کرکره های برقی نسبت به دربهای دیگر قدیمی دارد .

بیش از یک دهه است که نوع جدیدی از کرکره به صورت کرکره برقی و کاملا هوشمند در صنعت وارد بازار شده و هم اکنون کشور ایران نیز از این صنعت بهره مند است .

این کرکره ها همان مزیت های کرکره های فلزی معمولی را دارند و علاوه بر آن دارای ایمنی بیشتر و طراحی مدرنتر و کارایی سهل تری می باشند.

شرکت نوین پارس با برندسازی محصولات خود در زمینه کرکره های برقی -ساختمانها -پارکینگها -فروشگاههای بزگ وحتی مغازه ها برای هر کدام از این گزینه ها مطابق با ابعاد دهنه ی مورد نظر  پکیج های مناسب با قیمت متناسب با بودجه شما مشتری عزیز و قابل احترام را با حفظ کیفیت و ارج نهادن به حقوق مصرف کننده آماده نصب و راه اندازی دارد .

 

خدمات پس از فروش شرکت نوین پارس همواره گویای اعتماد شما دوست عزیز به این شرکت می باشد . ما همواره در زمینه را ه اندازی و نصب کرکره برقی بیش از اینکه به فکر اخذ سرمایه باشیم به دنبال رضایت و کسب اعتماد مشتریان خود در سرتاسر  پهنای کشور ایران هستیم  و شعار ما تنها از طریق ارایه خدمات مناسب به مشتریان عزیز در جای جای این میهن نیک میباشد.

 

شرکت ما امید دارد صنعت ملی کشورمان ایران را هرچه شکوفاتر به رخ تولید کنندگان و همچنین مصرف کنندگان این صنعت بکشاند در اینجا نیز بصورت کوتاه توضیحی در خصوص یکی از قسمتهای کرکره برقی به اختصار ارایه میدهیم .

 

رسیور کرکره برقی :

رسیور کرکره برقی قطعه ای است که بین موتور توبولار یا موتور ساید کرکره برقی و برقی اصلی شهر قرار می گیرد و کار آن به این صورت است که فرمان ( فرکانس ) ریموت را دریافت کرده و فرمان بالا یا پایین رفتن را به موتور کرکره برقی می دهد. در واقع کار رسیور کرکره برقی بسیار مهم می باشد بطوریکه نبود این قطعه در کار نصب کرکره برقی کاملا بی معنی است زیرا مشتری می خواهد با یک عدد ریموت کرکره را بالا یا پایین دهد .

سیم های مربوط به موتور کرکره های برقی به رسیور کرکره برقی متصل شده و بعد از آن تحت فرمان رسیور قرار می گیرد. شاید بتوان گفت همین قطعه میتواند رضایت داشتن و یا نارضایتی مشتری را در خصوص کرکره برقی خود به وضوح نشان دهد. با توجه به فراهم نمودن اقلامی که باعث سهولت کار برای مصرف کننده در امور زندگی است  همین قطعه میتواند در این خصوص باعث بالا بردن میزان رضایتمندی مصرف کننده گردد .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *