درب اتوماتیک شیشه ای همواره زیبایی و جلوه خاصی به ساختمان و نمای آن می دهد و اصلا مهم نیست که چه مقدار فضا برای نصب این درب ها در اختیار دارید زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک به شما کمک می کند تا از کمترین فضای موجود بیشترین بهره را ببرید .

آشنایی با کلیه قطعات درب شیشه ای اتوماتیک :

1) موتور درب شیشه ای که بصورت چپ گرد و یا راست گرد عمل می کند و با کارکرد خود تسمه را به حرکت در می آورد تا هنگرها بچرخند و درب شیشه ای حرکت کند .

2) دستگاه مرکزی که کلیه برنامه ریزی ها جزو وظایف این قسمت است که سرعت باز وبسته شدن ، حرکت نرم باز و بسته شدن و … از طریق کنترل دستگاه مرکزی است .

3) ریل و کاور درب شیشه ای که کلیه متعلقات روی ریل اصلی نصب می شود و در نهایت کاور روی ریل اصلی بصورت کشویی یا نر و مادگی نصب می شود .

4) تسمه ، از یک طرف به دور موتور و از طرف دیگر دور غلطک متصل است و با حرکت موتور تسمه حرکت می کند .

5)هنگر یا آویزان کننده ، قطعه ای است که دو غلطک دارد و روی ریل است . این قطعه از یک طرف به تسمه و از طرف دیگر به لت ها وصل است و با حرکت تسمه هنگر ها حرکت می کنند .

6) غلطک اپراتور ، این قطعه دارای حرکت بلبرینگی است که تسمه از یک طرف به صورت هرز حرکت می کند .

7)استوپر ، پس از اتصال سیستم به برق لت های متحرک باز شده و به این قطعه برخورد می نماید و در نتیجه حد باز شدن دربها مشخص شود .

8) کاور اپراتور ، در پوشی است که روی ریل اصلی قرار می گیرد و چشمی بالای درب روی این کاور نصب خواهد شد .

9) چشمی مادون قرمز ، این چشمی ها توسط اشعه مادون قرمز یکدیگر را می بینند این چشمی ها در ارتفاع شصت سانتی از زمین و روی لت های ثابت نصب می کنند کار چشمی مادون قرمز لای درب این است که اگر کسی بین دو لت متحرک قرار بگیرد درب ها بسته نشوند .

10) باطری بک آپ ، این وسیله برای زمانی است که برق دستگاه قطع می شود .

11) حسگر دستی و یا شاسی ، اگر بخواهیم بدون اینکه جلوی چشمی راه برویم درب را با فشردن یک کلید باز کنیم از آن استفاده می کنیم .

12) ریموت کنترل ، از ریموت برای کنترل راه دور دستگاه استفاده می شود که در پنج حالت کلید تعین وضعیت دارد .

13) حسگر اثر انگشتی ، شبیه کلید دستی اضطراری است منتها پس از تائید توسط اثر انگشت درب باز می شود که برای اماکن خاص همانند بانک و ادارات استفاده می شود .

14) قفل برقی ، برای قفل کردن سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای از آن استفاده می شود .

15) کلید تعین وضعیت ، برای

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

تعین وضعیت ،کاملا باز ،کاملا بسته ، نیمه باز یا زمستانی ، تردد یک طرفه و حالت عادی از این کلید استفاده می شود .

16) چشم بالای درب مایکروویوی ، بوسیله اشعه مایکروویو جلوی درب را تحت پوشش قرار خواهد داد تا زمانی که کسی جلوی درب دیده شد درب را باز نماید .

مشخصات فنی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای مدل کارو آلمان :

از ویژگی های این محصول پرقدرت بودن و بی صدا بودن و بدون محدودیت تردد داشتن این محصول سیستم محصول کشور آلمان است . درب اتوماتیک شیشه ای مدل کارو مجهز به موتور دانکر ساخت کشور آلمان است و مجهز به چشم و سنسور تولیدی آلمان و مجهز به مرکز کنترل میکروپروسسوری پیشرفته با قابلیت تنظیم کلید پارامترهای درب مجهز به آشکارساز خطا می باشد .

این محصول مجهز به پنل نمایش دهنده وضعیت درب قابل نصب بر روی کاور است از دیگر خصوصیات این محصول تجهیز به کی پنل مدرن و پیشرفته دیجیتال برای کنترل تنظیمات درب و خطا یابی خودکار است .

این محصول دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و منطبق با استاندارد ایزو 9001 می باشد . کاور بیرونی آن بی نیاز به آهن کشی و نصب قوطی است و می توان با برنامه ریزی عملکرد درب را درحالت های اتوماتیک و همیشه باز و یا یکسو تردد و یا قفل و زمستانی تنظیم نمود این سیستم قابلیت اتصال به کلیه سیستمهای کنترل تردد و سیستم های مدیریت ساختمان را دارد . قفل الکترومکانیکال جهت ایجاد امنیت بیشتر و سیستم ماژولار با قابلیت تعویض سریع قطعات از دیگر مزایای این سیستم است . مجهز به مقطع ریل قابل تعویض سختکاری شده و لاستیک جهت کاهش هرچه بیشتر صدا است .

همواره میتوانید با شماره تلفن 22000830-021 تماس گرفته و در ارتباط با کرکره برقی و کرکره برقی فولادی ، تیغه کرکره های برقی و موتورهای کرکره برقی و همچنین تولیدات دیگر نوین پارس شامل راهبند ، راهبند اتوماتیک ، زومر ، درب پارکینگ زومر ، درب اتوماتیک ، درب شیشه ای اتوماتیک  و درب اتوماتیک شیشه ای مشاوره اخذ نمایید.