تیغه کرکره برقی

درب کرکره ای اتوماتیک شرکت نوین پارس مطابق استاندارد تولید و مطابق استاندارد نصب گردیده است و برای شما مشتری محترم آماده استفاده است. مبتنی است اگر در حین استفاده و نگهداری موارد ایمنی و روش استفاده صحیح را رعایت نمایید، در آن صورت عملکرد مناسب و درازمدت تضمین میگردد .

افتخار این را داریم که با کادری مجرب در نمایندگی های سراسر کشور در زمینه اطلاع رسانی ، فروش و خدمات پس از فروش و عرضه محصولات جدید با آموزش های به روز بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم .

جهت هر گونه مشاوره و دریافت اطلاعات در ارتباط با کرکره برقی و تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی و همچنین تولیدات دیگر نوین پارس شامل راهبند ، راهبند اتوماتیک ، زومر ، درب پارکینگ زومر ، درب اتوماتیک ، درب شیشه ای اتوماتیک ، همواره می توانید با شماره تلفن 22000830-021 تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.

برخي از ما نيز مانند بسياري از مراجعه کنندگان به اين سايت در برهه اي از زمان سختي ها و پيچيدگي ها و سردرگمي ناشي از نوسانات و تفاوت قيمت در بازار را چشيده ايم و به خوبي ميدانيم در بازار شلوغ کنوني خريد کاري بس پردغدغه ، زمان بر و گيج کننده است.

از اين رو بر آن شديم به عنوان افرادي که توانائی توليد و تامين کليه اجزا و متعلقات کرکره هاي اتوماتيک و برقی با کيفيت بالا را دارند ضمن بررسي عميق بازار خريد و فروش به ايجاد و راه اندازي اين پايگاه مجازي بپردازيم.

هر چند نهايت تلاش خود را کرده ايم که به حداکثر سادگي در انتخاب و ارائه کرکره هاي اتوماتيک و برقی دست پيدا کنيم همواره مشتاق دريافت پيشنهادات شما عزيزان هستيم.

خرید کرکره برقی
کرکره اتوماتیک صنعتی
فروش کرکره برقی
انواع کرکره های برقی
کرکره برقی تیوبلار
نصب و تعمیر کرکره های برقی
تبدیل کرکره دستی به برقی
راهبند
راهبند اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک
درب پارکینگ زومر
زومر

شرکت نوین پارس عرضه کننده ی انواع دربهای اتوماتیک و کرکره های برقی برای مشاغل و اصناف مختلف از جمله : تجاری ، مسکونی ، بخش صنعت و بخشهای دولتی و خصوصی ، سازمان ها و فروش کرکره برقی می باشد.