نصب کرکره برقی

نوین پارس در تامین کننده لوازم جانبی کرکره برقی

برای مشاوره و استعلام قیمت کرکره برقی با شماره 02122611575 تماس بگیرید .

شرکت نوین پارس تولید کننده انواع تیغه کرکره برقی اتوماتیک فعالیت داشته و عامل فروش لوازم جانبی کرکره برقی و کلیه متعلقات آن در سراسر ایران با قیمت هایی مناسب آماده نصب و راه اندازی انواع کرکره برقی برای پنجره ، مغازه یا فروشگاه ، کرکره های پارکینگی و نیز کرکره های صنعتی در تهران و کلان شهرها می باشد. همچنین در زمینه انواع راهبند  و راهبند اتوماتیک و زومر نیز فعال می باشد.

گروه صنعتی ” نوین پارس” با بهره گیری از پرسنل کارآزموده و جوان آماده ارائه خدمات و تعمیرکرکره برقی و رفع مشکل آن شما می باشد.جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02122611575 و 02122000830 تماس بگیرید.

مجموعه تولیدی پارس نوین امیدوار است با ارائه تولیدی کیفی در خصوص کرکره های برقی آلومینیوم همواره نام خود را در بالاترین سطح تولید و نصب و راه اندازی کرکره برقی در ایران مطرح نماید.

شرکت درب اتوماتیک نوین پارس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش محصولات مرتبط با کلیه درب های اتوماتیک ، راهبند اتوماتیک ، راهبند ، زومر و نیز انواع کرکره های برقی دارای تجربه کاری همراه با رزومه مناسب می باشد و آمادگی دارد کلیه پروژه های مرتبط را برای اشخاص حقیقی و شرکت ها در سراسر کشور اجرا و پشتیبانی نماید.

گروه صنعتی و تولیدی نوین پارس متشکل از جمعي از توليد کنندگان و فعالان بازار کرکره هاي اتوماتيک ، راهبند اتوماتیک ، زومر می باشد.

برخي از ما نيز مانند بسياري از مراجعه کنندگان به اين سايت در برهه اي از زمان سختي ها و پيچيدگي ها و سردرگمي ناشي از نوسانات و تفاوت قيمت در بازار را چشيده ايم و به خوبي ميدانيم در بازار شلوغ کنوني خريد کاري بس پردغدغه ، زمان بر و گيج کننده است.

از اين رو بر آن شديم به عنوان افرادي که توانائي توليد و تامين کليه اجزا و متعلقات کرکره هاي اتوماتيک با کيفيت بالا را دارند ضمن بررسي عميق بازار خريد و فروش به ايجاد و راه اندازي اين پايگاه مجازي بپردازيم.

هر چند نهايت تلاش خود را کرده ايم که به حداکثر سادگي در انتخاب و ارائه کرکره هاي اتوماتيک دست پيدا کنيم همواره مشتاق دريافت پيشنهادات شما عزيزان هستيم.