مرکز تخصصی کرکره برقی ، درب اتوماتیک ، راهبند ، راهبند اتوماتیک ، زومر ، درب پارکینگی زومر و درب شیشه ای اتوماتیک نوین پارس

 

قیمت کرکره برقی

عیب یابی کرکره های برقی
تعمیر کرکره های برقی
بالا نرفتن کرکره برقی
نگهداری کرکره های برقی
بردهای جک کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگی
کرکره برقی مغازه
کرکره برقی مراکز تجاری
کرکره اتوماتیک صنعتی
درب شیشه ای اتوماتیک
درب اتوماتیک
راهبند اتوماتیک
درب پارکینگ زومر
انواع کرکره های برقی
کرکره های برقی با موتور تیوبلار

کرکره های برقی نسبت به دیگر سیستم های درب اتوماتیک هم از نظر قابلیت و هم از نظر قیمت موقعیت خیلی خوبی دربین مصرف کنندگان دارد .که با استفاده از تیغه های آلومینیومی ، پلی کربنات و گالوانیزه در شکل های مختلف و طرح های جالب با تنوع بسیار زیاد تولید میشوند .

شرکت نوین پارس در تولید انواع تیغه کرکره های برقی فعالیت داشته و عامل فروش کلیه متعلقات کرکره های برقی و لوازم جانبی آن در سراسر ایران با قیمت هایی مناسب آماده نصب و راه اندازی انواع کرکره های برقی پنجره ، مغازه یا فروشگاه ، کرکره پارکینگی و نیز کرکره برقی صنعتی  و کرکره برقی مراکز تجاری در تهران و  مراکز تجاری کلان شهرها می باشد. همچنین در زمینه انواع راهبند نیز فعال می باشد.

گروه صنعتی ” نوین پارس” با بهره گیری از پرسنل کارآزموده و جوان آماده ارائه خدمات و تعمیر و رفع مشکل کرکره برقی شما می باشد.جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02122611575 و 02122000830 تماس بگیرید.

شرکت درب اتوماتیک نوین پارس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش محصولات مرتبط با کلیه درب های اتوماتیک ، درب شیشه ای اتوماتیک و نیز انواع کرکره های برقی ، انواع راهبند ، راهبند اتوماتیک ، زومر و درب پارکینگ زومر دارای تجربه کاری همراه با رزومه مناسب می باشد و آمادگی دارد کلیه پروژه های مرتبط را برای اشخاص حقیقی و شرکت ها در سراسر کشور اجرا و پشتیبانی نماید.